Sesja wizerunkowa dla salonu fryzjerskiego z Katowic

Witaj! 

Aby skutecznie promować swój biznes należy zadbać o profesjonalny wizerunek. Pierwszym krokiem do poprawnego postrzegania Twojej marki, jaki powinieneś wykonać, to biznesowa sesja zdjęciowa. Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Aby świetnie się prezentować potrzebujesz świetnych zdjęć, pierwsze wrażenie bardzo ważne. 

Sesja wizerunkowa pracowników salonu fryzjerskiego

Chciałabym podzielić się z Tobą kadrami z sesji wizerunkowej pracowników salonu fryzjerskiego En Vogue / En Barbe, mieszczącego się w Katowicach. Sesja wykonana była z myślą o zaprezentowaniu fryzjerów stylistów na stronie internetowej i w social mediach (facebook, instagram). 

Wspólnie z właścicielem przeanalizowaliśmy dotychczasowe działania marketingowe firmy, jej identyfikację wizualną i sposób komunikacji z odbiorcami. W zrozumieniu potrzeb klienta, na pewno pomógł mi fakt, że to właśnie ja odpowiadałam za stworzenie wizerunku salonu od strony graficznej. Z wykształcenia jestem projektantem graficznym i zajmuję się projektowaniem logo, materiałów reklamowych i stron internetowych (moje graficzne portfolio znajdziesz tutaj). 

Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klienta, postawiłam na zdjęcia przy pracy, tzw. lifestyle’owe. Wykonałam również parę ujęć typowo wizerunkowych, z nutą elegancji, które zawisły na ścianach w salonie fryzjerskim.

Sesja zdjęciowa u fryzjera
Barber w Katowicach - Sesja wizerunkowa
Sesja wizerunkowa salonu fryzjerskiego
Sesja biznesowa w salonie fryzjerskim
Fryzjer w trakcie pracy
Zdjęcia w trakcie pracy fryzjera
Sesja stylisty fryzur Katowice
Sesja wizerunkowa Katowice
Zdjęcia wizerunkowe Śląsk
Sesja biznesowa w Katowicach

Masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie, z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Podobają Ci się zdjęcia biznesowe wykonane przeze mnie?

Nie krępuj się, napisz do mnie. Spotkajmy się i stwórzmy razem projesjonalny wizerunek Twojej firmy.
Brak komentarzy

Dodaj komentarz