O mnie

Witaj!

Nazywam się Klaudia Harwig. Bardzo się cieszę, że jesteś tutaj ze mną.

 

Z wykształcenia jestem projektantem grafiki użytkowej i socjologiem reklamy, natomiast z zamiłowania – fotografem.

 

Wir fotograficzny wciągnął mnie wiele lat temu. Szlifowałam warsztat, zgłębiałam techniki retuszu, dążyłam do wypracowania swojego stylu, by ostatecznie całkowicie poświęcić się swojej największej pasji.

 

Dlaczego kocham fotografię? Niesamowitym przeżyciem jest zatrzymanie w kadrze emocji i możność przeżywania ich ponownie, kiedy tylko zechcę. Uwielbiam jak osoby, które fotografuję zaczynają patrzeć na siebie z innej perspektywy. Dostrzegają to, czego nie widzieli w sobie wcześniej. Każda wykonana sesja pozwala mi także w pewien sposób odkryć siebie na nowo.

 

Fotografia portretowa i lifestyle – to główne pola moich zainteresowań, ale chętnie wykonuję również zdjęcia wizerunkowe, koncertowe, fashion oraz okolicznościowe. Uwielbiam też fotografować zwierzęta. Niezmiernie inspirują mnie wszelkie industrialne klimaty. Działam głównie na terenie Śląska i Zagłębia (Katowice, Będzin, Sosnowiec, Czeladź), ale bez problemu dotrę w każde miejsce w Polsce i za granicą.

 

Dlaczego kocham projektować? Jestem estetką. Uwielbiam piękne formy i prostotę przekazu. Uważam, że nasze życie byłoby pełniejsze, gdyby otaczał nas zewsząd nieprzeciętny design. Wrażliwość estetyczna i chęć jej rozwoju, ujęcia w pewne ramy, sprawiła, że dziś jestem absolwentką kierunku Grafika o specjalności Projektowanie graficzne.

 

Z chęcią podejmę się stworzenia dla Ciebie spójnej identyfikacji wizualnej, logo, plakatu, wizytówki. Pomogę Ci również w rozsławieniu Twojego biznesu w internecie, dzięki ciekawemu projektowi strony www.

 

Prywatnie jestem zakręconą na punkcie swoich pociech – kociarą, która nigdy nie pogardzi filiżanką dobrej kawy. Zakochana bez pamięci w muzyce rockowej. Nie interesują mnie bylejakość i półśrodki. Jeśli coś robię, to w pełni się w to angażuję. W ludziach cenię szczerość i poczucie humoru.

 

Jeżeli chcesz żeby nasza wspólna podróż graficzno-fotograficzna rozpoczęła się już dzisiaj – napisz do mnie lub zadzwoń.