O mnie

Witaj! Nazywam się Klaudia Harwig.

Bardzo się cieszę, że jesteś tutaj ze mną.

Z wykształcenia jestem projektantką grafiki użytkowej i socjolożką reklamy, natomiast z zamiłowania – fotografką.

Wir fotograficzny wciągnął mnie wiele lat temu. Szlifowałam warsztat, zgłębiałam techniki retuszu, dążyłam do wypracowania swojego stylu, by ostatecznie całkowicie poświęcić się swojej największej pasji.

Dlaczego kocham fotografię?

Niesamowitym przeżyciem jest zatrzymanie w kadrze emocji i możność przeżywania ich ponownie, kiedy tylko zechcę. Uwielbiam jak osoby, które fotografuję zaczynają patrzeć na siebie z innej perspektywy. Dostrzegają to, czego nie widzieli w sobie wcześniej. Każda wykonana sesja pozwala mi także w pewien sposób odkryć siebie na nowo.

Prowadzę w Będzinie swoje studio fotograficzne – Biały Kot Studiogdzie możecie umówić się ze mną na sesję studyjną.

Fotografia portretowa w plenerze i w studiu oraz sesje lifestyle – to główne pola moich zainteresowań.

Ale równie chętnie wykonuję również zdjęcia okolicznościowe. Z wielką przyjemnością spotkam się z Tobą na sesji ciążowej, kobiecej, sensualnej, a także rodzinnej, dziecięcej, czy na Twoim ślubie. Niezmiernie inspirują mnie wszelkie industrialne klimaty. Plenerowo działam głównie na terenie Śląska i Zagłębia (Katowice, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Dąbrowa Górnicza), ale bez problemu dotrę w każde miejsce w Polsce i za granicą.

A prywatnie?

Jestem mamą wspaniałego synka i żoną cudownego mężczyzny. Kociarą, która nigdy nie pogardzi filiżanką dobrej kawy. Zakochana bez pamięci w muzyce rockowej. Nie interesują mnie bylejakość i półśrodki. Jeśli coś robię, to w pełni się w to angażuję. W ludziach cenię szczerość i poczucie humoru.

Jestem estetką. Uwielbiam piękne formy, minimalizm i prostotę przekazu. Uważam, że nasze życie byłoby pełniejsze, gdyby otaczał nas zewsząd nieprzeciętny design.

Jeżeli chcesz żeby nasza wspólna podróż fotograficzna rozpoczęła się już dzisiaj – napisz do mnie lub zadzwoń