• Pakiet lifestyle podstawowy

 • 700PLN
 •  

  Sesja będzie trwała około godziny.

   

  W pakiecie znajdziesz:

   
  • - 20 starannie wyselekcjonowanych zdjęć poddanych profesjonalnej autorskiej obróbce,
  • - dwa formaty zdjęć (pliki dostosowane do wywołania oraz publikacji w internecie),
  • - ujęcia wywołane w formacie 15x23 (20 szt.) oraz umieszczone na dysku wirtualnym (gotowe do pobrania).
 • Pakiet lifestyle rozszerzony

 • 1200PLN
 •  

  Sesja będzie trwała około 2 godzin.

   

  W pakiecie znajdziesz:

   
  • - 40 starannie wyselekcjonowanych zdjęć poddanych profesjonalnej autorskiej obróbce,
  • - dwa formaty zdjęć (pliki dostosowane do wywołania oraz publikacji w internecie),
  • - ujęcia wywołane w formacie 15x23 (40 szt.) oraz umieszczone na dysku wirtualnym (gotowe do pobrania).
Zastanawiasz się czym różni się sesja lifestyle od zwykłej sesji?

 Sesja lifestyle to krótki reportaż z waszego życia. Z wybranych ujęć tworzymy piękną opowieść o waszej rodzinie. W tym reportażu znajdziecie nie tylko portrety, ale również zdjęcia detali.  Wszystkie kadry są poddane mojej autorskiej obróbce, ale nie są retuszowane tak szczegółowo, jak zdjęcia z sesji standardowych. Stawiam na naturalne ujęcia, pełne miłości, uśmiechów i radości. Skupiam się na was, na emocjach i na uczuciach jakimi się darzycie. Spotykamy się w waszym domu, tam gdzie czujecie się najlepiej. Chcesz dowiedzieć się więcej o sesjach lifestyle? Zajrzyj na mojego bloga.

Przekażę Ci jeszcze parę ważnych informacji dotyczących sesji zdjęciowych.

Przejrzałeś moje portfolio i podobają Ci się moje prace? By zarezerwować konkretny termin musisz skontaktować się ze mną, zapoznać z regulaminem sesji i wpłacić zadatek. Pamiętaj, aby na sesję zapisać się co najmniej trzy tygodnie wcześniej. Bardzo się cieszę, że już niedługo się spotkamy!

Zastanawiasz się jak wygląda wybór ujęć? Po sesji dostajesz ode mnie dostęp do większej ilości kadrów poddanych wstępnej obróbce kolorystycznej. Decydujesz, które zdjęcia najbardziej przypadły Ci do gustu, a ja zajmuję się ich dalszą profesjonalną obróbką i przekazuje Ci wybrane ujęcia w czasie określonym w umowie. 

Chciałbyś podarować bliskim sesję w prezencie? Możesz zakupić voucher, który będzie obejmował konkretny pakiet. Więcej informacji na temat bonów podarunkowych uzyskasz tutaj.

Chciałbyś/chciałabyś aby profesjonalista zajął się Twoim makijażem i fryzurą? Współpracuję z wizażystkami, które mogą wykonać dla Ciebie makijaż. Podkreśli on Twoją urodę, a na zdjęciach będzie wyglądał pięknie i naturalnie. Jest to opcja dodatkowo płatna – ok. 200 – 250 zł. Jeśli masz ochotę, może zająć się Tobą również stylista fryzur, wiąże się to z dodatkowym kosztem – ok. 100 zł. 

Uważasz, że nie masz w co ubrać się na sesję zdjęciową? Moja szafa pełna jest ciuszków, które możemy wykorzystać przy sesjach ciążowych lub kobiecych. Rezerwując termin koniecznie poinformuj mnie, czy jesteś zainteresowana tą opcją dodatkową.

Nie chcesz trzymać zdjęć z sesji zdjęciowej tylko na dysku komputera? Dostaniesz ode mnie odbitki wywołane na aksamitnym papierze fotograficznym. Oprócz tego mogę dla Ciebie zamówić piękny fotoalbum z welurową lub materiałową okładką. Dzięki temu do zdjęć będziesz wracał częściej, a pięknymi wspomnieniami będziesz mógł z łatwością dzielić się z rodziną i bliskimi. Współpracuję z firmami, które obsługują tylko profesjonalnych fotografów. Zobacz jak wyglądają albumy i dowiedz się więcej o fotograficznych dodatkach.

Pamiętaj, że podany wyżej cennik nie obejmuje oferty ślubnej, okolicznościowej oraz sesji do użytku komercyjnego – wizerunkowych bądź biznesowych. Jeżeli jesteś zainteresowany tym rodzajem sesji – napisz do mnie.