Albumy, odbitki i inne dodatki

Kocham fotografię całym sercem. Uwielbiam nie tylko robić zdjęcia, ale też je przeglądać. Moje spotkania z dalszą i bliższą rodziną praktycznie zawsze kończą się wspólnym przeglądaniem albumów i dzieleniem się naszymi przeżyciami. Wspomnienia odżywają na nowo.

Codziennie wykonujemy setki zdjęć – sobie, swoim dzieciom, ukochanym zwierzakom, dokumentujemy swoją codzienność. Nasze dyski przepełnione są danymi. Jednak zastanówcie się jak często wracacie do tych ujęć, przeglądacie i wspominacie fajne chwile. Myślę, że sięgalibyście po nie chętniej i nie musieli przeczesywać setek folderów, jakby wszystkie te piękne kadry były wywołane i umieszczone w albumie. Wiecie, że profesjonalnie wywołana odbitka może przetrwać nawet ponad 100 lat?

Chciałabym żebyście przestali chować cudowne chwile, ale wracali do nich jak najczęściej.
Mogli je dotknąć, poczuć, dzielić się nimi z innymi.

Mogę zaprojektować dla was album oprawiony ekoskórą, płótnem lub nieprzemijającym welurem (moje ostatnie odkrycie to welurowa butelkowa zieleń – cudowna!), z grubymi kartami, który będzie wywoływał wasz uśmiech za każdym razem jak weźmiecie go do ręki. Mogę też wywołać dla was odbitki na jedwabnym papierze genialnej jakości. Współpracuję z firmami, które obsługują tylko profesjonalnych fotografów.