Sesja ciążowa w studiu w Będzinie

Witaj! 

Sesja ciążowa to niesamowita pamiątka tego wyjątkowego okresu, gdy z maleństwem jesteście jednością. Wiem, że nie zawsze czujesz się świetnie, brzuszek może przeszkadzać w codziennym życiu, jesteś zmęczona, ale ten stan jest niesamowity – nosisz w sobie małego człowieka. Te chwile mogą się już nie powtórzyć i nie chciałabym żebyś żałowała, że jednak nie zdecydowałaś się na ich utrwalenie. Pamiętaj też, że sesja brzuszkowa to cudowna pamiątka nie tylko dla was, ale również dla waszych dzieci

Naprawdę kocham fotografować przyszłe mamy! Zawsze staram się żebyś na sesji wyglądała pięknie i czuła się komfortowo. Zaufaj mi, słuchaj moich wskazówek, a gwarantuję, że będziesz zadowolona z efektów sesji brzuszkowej. 

Sesje, które wykonuję są minimalistyczne, bez zbędnych dodatków. Lubuję się w grze świateł i cieni, maluję światłem piękne obrazy. W takiej stylistyce czuję się najlepiej i jeżeli podzielasz moje zamiłowanie do minimalizmu, to na pewno świetnie się dogadamy. Uważam, że na zdjęciach najważniejsza jesteś Ty i Twój maluch, nie potrzebujecie miliona pierdółek, aby wyglądać świetnie. 

Ostatnio w studiu (Biały Kot Studio Będzin) odwiedziła mnie Marta i jej mąż Marcin. Uwielbiam te kadry i bardzo chciałabym się nimi z wami podzielić. Są pełne emocji, a miłość aż z nich kipi!

Miłego oglądania!

Pozdrawiam, Klaudia

Sesja ciążowa z partnerem
Sesja ciążowa w studiu
Sesja ciążowa z partnerem Katowice
Ciążowa sesja zdjęciowa w studio
Sesja ciążowa studio

Marzysz o sesji ciążowej w tym stylu?

Nie krępuj się, napisz do mnie. Spotkajmy się i stwórzmy razem coś pięknego.
Brak komentarzy

Dodaj komentarz