Sesja biznesowa w Katowicach

Witaj! 

Spójna i przemyślana identyfikacja wizualna firmy to coś o czym często zapominamy na początku naszej biznesowej drogi. Czasem również po latach prowadzenia firmy wydaje nam się, że nie ma to już takiego znaczenia. To nieprawda.  Nieistotne czy szukasz pracy i budujesz swoje nowe CV, które ma zrobić wrażenie na rekruterach, czy rozwijasz markę własną lub jesteś producentem odzieży. Jak Cię widzą, tak Cię piszą. By dobrze się prezentować potrzebujesz dobrych zdjęć, a pierwsze wrażenie jest naprawdę ważne. Nikt nie chce być postrzegany przez pryzmat wyglądu – tego, czy na zdjęciu wygląda przyjaźnie lub profesjonalnie, czy wygląda na osobę, której można zaufać. Chcemy być doceniani dzięki naszym umiejętnościom czy wiedzy. Nie zawsze jednak możemy wykazać się od razu swoimi umiejętnościami. Profesjonalna sesja wizerunkowa to krok w stronę poprawnego postrzegania Ciebie przez Twoich klientów bądź przyszłych pracodawców.

Daniel, programista i właściciel firmy Goodday, postanowił zadbać o swój wizerunek w sieci. Przed sesją musieliśmy ustalić jakie są jego oczekiwania dotyczące zdjęć, gdzie będą one publikowane. Opowiedział mi o tym jak chciałby być odbierany przez potencjalnych klientów, a ja na bazie dostarczonych informacji, przedstawiłam mu swoją wizję sesji biznesowej, którą w pełni zaakceptował. Stylizacja casual smart, industrialne otoczenie Fabryki Porcelany w Katowicach – to przepis na sukces.

Na miejscu okazało się, że jesteśmy świetnie zorganizowani i nawet ulewny deszcz nie jest nam straszny. a efekty wykonanej sesji wizerunkowej możecie podziwiać niżej. Miłego oglądania!

Pozdrawiam, Klaudia

Sesja biznesowa w Katowicach
Sesja wizerunkowa w Fabryce Porcelany

Chciałbyś wykonać sesję wizerunkową właśnie u mnie?

Nie krępuj się, napisz do mnie. Spotkajmy się i stwórzmy razem kadry, które będą Twoją wizytówką.
Brak komentarzy

Dodaj komentarz